np. wymiana oleju Warszawa
SPAWANIE PLASTIKU GREEN-CAR

właściciel: green-car Napisz wiadomość do tego użytkownika
miasto: Inowrocław
ilość odsłon: 1221
pakiet: Wpis

Zdjęcia

Nie ma jeszcze zdjęć

SPAWANIE PLASTIKU GREEN-CAR

TUPADŁY 43
88-100 Inowrocław
tel.: 696 999 144
Polecają - 0
0 - Nie polecają

GREEN - CAR
Firma zajmuje się naprawą i konserwacją połamanych elementów plastikowych.

Tym elementem może być dosłownie wszystko co wykonane jest z plastiku,
zderzak ,zabawka, sprzęt AGD.


Kiedy połamie nam się taka rzecz, to najczęściej przy pomocy kleju bądź innych wyszukanych metod próbujemy sami sprostać wyzwaniu, co bywa trudne i nie ekonomiczne , lub co często ma miejsce, jesteśmy zmuszeni kupić nową rzecz !!! I tu z pomocą przychodzimy my,!!!

Napraw połamanych plastików wykonujemy innowacyjną metodą jaką jest spawanie tworzyw sztucznych, na co firma udziela gwarancji.

kompleksowa usługa demontaż naprawa lakierowanie montaż


Usługa ta najbardziej popularna jest w branży motoryzacyjnej. W większości stłuczek samochodowych najczęściej narażone na uszkodzenia są zderzaki, nie mówiąc już o całej reszcie elementów plastikowych takich jak: lusterka, atrapy, grile, chłodnice, lampy, konsole . Naprawiamy również różnorodne elementy wykonane z żywicy (włókno szklane)bądź laminatu, które znalazły szerokie zastosowanie w sprzęcie wodnym (łodzie, skutery, kajaki) oraz w turystyce (przyczepy kempingowe). Elementy wykonane z tworzywa sztucznego przede wszystkim dzielimy na spawalne i niespawalne.
Części nadające się do tzw. spawania plastikiem poddajemy temu procesowi, który składa się z kilku etapów technologicznych, opracowanych przez naszą firmę. Skład materiału używanego do spawania jest dobierany odpowiednio do każdego elementu, w zależności od rodzaju tworzywa użytego przez producenta. W wielu przypadkach miejsce poddane naprawie jest wytrzymalsze od oryginału. Elementy niespawalne poddajemy procesowi klejenia, które również gwarantuje wysoką jakość i dużą wytrzymałość. Nie używamy klejów dostępnych w sklepach! Masa klejąca jest w 100% przygotowywana w naszej firmie, tylko dla potrzeb napraw. Skład jest odpowiednio dostosowywany do każdego elementu indywidualnie.
W ten sposób naprawiony element odzyskuje swoje pierwotne właściwości użytkowe i estetyczne. Sposób naprawy nie zmienia pierwotnego wyglądu elementu
696 999 144 TZW.pan plasticzek ten do którego i tak na koncu wszyscy jadą! po nie udanych smiesznych próbach napraw przez inncych sprzętami z allegro za
300zł telefon 696 999 144

Branże

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tej firmy. Napisz swój komentarz.
Nick:
Przepisz kod z obrazka:
Kod rejestracyjny

 
Copyright © 2010-2015 Motomapa.net
Katalog firm motoryzacyjnych