np. wymiana oleju Warszawa

O firmie

POGOTOWIE POWŁAMANIOWE powstało w Toruniu w 1992 roku jako firma zajmująca się profesjonalnym i rzetelnym doradztwem oraz kompleksowym wykonawstwem zabezpieczenia obiektów różnego przeznaczenia przed kradzieżą i włamaniem a także zabezpieczaniem obiektów do których właśnie dokonano włamania.

Najczęściej włamania dokonywane są w nocy, w czasie weekendów lub w okresie świąt. Trudno wówczas o pozyskanie fachowca, który by w profesjonalny sposób naprawił zniszczenia, lub zabezpieczył obiekt przed kolejną wizytą nieproszonych gości. Również tragiczne są sytuacje gdy włamywacze odwiedzają obiekt którego właściciel wyjechał na urlop. Często po włamaniu pozostają uszkodzone drzwi i zamki, wybite szyby oraz poniszczone inne zabezpieczenia, takie jak kraty.

W takich to właśnie przypadkach Pogotowie Powłamaniowe okazuje się jedynym ratunkiem i pomocą w trudnej sytuacji w jakiej znalazł się poszkodowany.
Usługi wykonujemy bez względu na porę dnia przez 365 dni w roku.
Dysponujemy dla potrzeb naszych Klientów całą gamą przeróżnych zabezpieczeń posiadających wymagane atesty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Centralnego Laboratorium Kryminalistyki Komendy Głównej Policji.

Pogotowie Powłamaniowe posiada autoryzację takich producentów zabezpieczeń jak ;
GERDA - producent drzwi antywłamaniowych oraz zamków drzwiowych posiadających atesty w klasie C
WITEX- izraelski producent drzwi antywłamaniowych
LOB - producent całej gamy zamków i okuć drzwiowych
SHIBAS - producent najwyższej klasy sejfów i kas pancernych
KONSMETAL - producent sejfów i kas pancernych oraz drzwi antywłamaniowych

Współpracujemy również z firmami ubezpieczeniowymi, dla których świadczymy usługi w ramach Car Assistance oraz Home Assistance oferowanych w pakietach posiadanych przez właścicieli pojazdów polis ubezpieczeniowych.

Usługi zabezpieczeń i otwarć awaryjnych wykonywane są na podstawie licencji wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy.
 
Copyright © 2010-2015 Motomapa.net
Katalog firm motoryzacyjnych